Науково-дослідний гірничорудний інститут

Міністерство освіти і науки України

ДВНЗ "Криворізький національний університет"

         З метою популяризації розробок інституту і налагодження ділових творчих зв'язків з підприємствами, науково-дослідними і проектними інститутами Науково-дослідний гірничорудний інститут з 2010 року почав проведення щорічних міжнародних науково-технічних конференцій.

              Всього в період 2010-2015 років було проведено 5 конференції.


       Тематика роботи конференцій:

          1. Міжнародна науково-технічна конференція «Моніторинг та мінімізація негативного впливу господарської діяльності залізорудних підприємств України на навколишнє середовище» (8-9 жовтня 2010 року).

              2. Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології розробки рудних родовищ» (22-23 квітня 2011 року).

        3. Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології розробки рудних родовищ» (23-24 березня 2012 року).
       4. Міжнародна науково-технічна конференція «Геомеханічні аспекти та екологічні наслідки відпрацювання рудних родовищ» (21 - 22 грудень 2012 року).
      5. Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології розробки рудних родовищ. Еколого-економічні наслідки діяльності підприємств ГМК »(19 червня 2015 року).

            На конференціях були присутні представники всіх гірничорудних підприємств Кривбасу, науково-технічних, проектних інститутів і організацій, представники наукових та гірничих підприємств Росії, Білорусі та Казахстану. Тематика наукових доповідей викликала великий інтерес, відбувалося жваве обговорення порушених проблем.

       Особливу увагу було приділено перспективам видобутку залізних руд при розробці родовищ Криворізького басейну, з урахуванням рішення проблем охорони навколишнього середовища в регіоні.

      У доповідях учасників конференцій була піддана аналізу екологічна ситуація в Криворізькому регіоні, а також висловлені технологічні рекомендації щодо зниження негативного впливу гірничих робіт в басейні і наведені розробки ведуться інститутом та іншими організаціями.
              За результатами роботи конференцій були видані збірники наукових праць для фахівців гірничої промисловості, працівників науково-дослідних установ і проектно-конструкторських організацій, органів державної влади, а також можуть бути корисними викладачам ВНЗ і технікумів.